2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014

17.04.2015 r.

W piatek odbył się Turniej Gier i Zabaw dla uczniów klas VI Szkół Podstawowych.

16.04.2015 r.

W czwartek odbył się w naszym Gimnazjum Dzień Otwarty dla uczniów klas VI. Dla odwiedzających zostały przygotowane liczne atrakcje, m.in. nauka tańca, nauka pieczenia naleśników i ich degustacja smiley, doświadczenia fizyczne oraz zabawy matematyczne, siłownia, pokazy uczniów z klasy sportowej, mecz piłki siatkowej na naszej nowej hali. Uczniowie otrzymali również drobne upominki.

22. 03. 2015 r.

W niedzielę odbył się Kiermasz Wielkanocny w naszym Gimnazjum. Można było zakupić stroiki wielkanocne, kartki oraz ozdoby świąteczne.  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich uczyły jak zdobić pisanki. Wszystko to przeplatane było występami artystycznymi uczniów naszych szkół oraz pana Szymona Kamczyka. Odpocząć można było w naszej kawiarence, gdzie wiekim zainteresowaniem cieszyły się domowe wypieki.

21. 03. 2015 r.

W sobotę odbył się na terenie naszego Gimnazjum Międzynarodowy Turniej Nordic Walking. W turnieju wzięli udział mieszkańcy naszej gminy, osoby spoza Jejkowic oraz z Czech. Pogoda i humory dopisały. Uczestnicy otrzymali poczęstunek i nagrody.

18. 03. 2015 r.

Dzień Liczby PI - uczniowie naszej szkoły udowodnili, że matematyka nie jest nudna! Odbyły się międzyklasowe konkurencje matematyczne, które pokazały, że matematyka jest ciekawa i wesoła. Zwycięzcy zdobyli nagrody.

19.01.2015

Dla rodziców i zaproszonych seniorów przedstawiono jasełka pt. "Anioły są wśród nas". Uczniowie zaprezentowali te jasełka na wielu konkursach i zdobyli I miejsce w Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych w Rybniku - Chwałowicach, II miejsce w Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych w Czerwionce - Leszczynach, III miejsce w Miedzynarodowym Konkursie "Radlińskie Betlejki" oraz III miejsce w Wojewódzkim Integracyjnym Przeglądzie Widowisk Jasełkowych w Rybniku. Gratulacje!

10.01.2015 r.

W sobotę odbył się w naszej szkole festyn charytatywny dla naszej uczennicy chorej na mukowiscydozę - Moniki Kus. Zorganizowano wiele atrakcji, m. in.: pokazy artystyczne, kawiarenka, kącik animacyjny dla dzieci, paczki-niespodzianki, malowanie twarzy, gry i zabawy logiczne oraz dyskoteka. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na konto bankowe przeznaczone dla Moniki.

17.12.2014 r.

Odbyła się europejska premiera monodramu "Marzenie Nataszy" w wykonaniu artystów Teatru Polskiego im. J.I. Kraszewskiego z Żytomierza na Ukrainie:

Autor - Jarosława Pulinowicz.

Tłumaczenie z języka rosyjskiego - Natalia Szumlańska

Muzyka - Andrzej H. Wojaczek

Reżyseria - Mikołaj Warfołomiejew

W roli Nataszy - Anastazja Warfołomiejewa

22.10.2014 r.

Z okazji obchodów Dnia Papieskiego odbył się konkurs wiedzy o życiu i działalności św. Jana Pawła II.

I m-ce - 3 C, II m-ce - 2 B, III m-ce - 3 A. Gratulujemy!

14.10.2014 r.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła sie uroczysta akademia.

8.10.2014 r.

W dniu 8 października odbyły się w naszej szkole rozgrywki sportowe z okazji "Dnia Sportu". Zorganizowano konkurencje indywidualne: bieg na 60 m i rzut piłką lekarską w tył oraz gry zespołowe: piłka nożna chłopców i siatkówka dziewcząt. Frekwencja, jak co roku, była bardzo wysoka, udział wzięło 115 uczniów Gimnazjum.

26.09.2014 r.

W piątek odbyły się wybory do Samorządu  Uczniowskiego.  Skład nowego samorządu: Daniel Kwiatkowski, Magdalena Zielińska, Maciej Wycisk, Wojciech Liberacki, Emilia Węgrzyk, Laura Antonowicz, Sebastian Pikus oraz Agnieszka Mazelanik. Opiekunem Samorządu została pani Romana Kierpiec, a Rzecznikiem Praw Ucznia została pani Barbara Araszkiewicz. Gratulujemy!

25.09.2014 r.

W czwartek odbyła się debata na temat samorządności. Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego rozmawiali z wójtem Markiem Bąkiem o jego planach dotyczących naszego gimnazjum oraz Gminy Jejkowice.

1.09.2014 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.