2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014

1.09.2016 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Jedni wchodzili do szkoły z pewnością siebie, brzmiały okrzyki powitań i wesołe nawoływania, inni wchodzili trochę spokojniej, rozglądając się ciekawie po nowej szkole, zastanawiając się, jaki będzie ten pierwszy rok w gimnazjum...

3.10.2016 r.

Wybory Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia.

Przewodniczącym SU został Sebastian Pikus, Opiekunem została pani Dominika Reclik-Kruzińska, a Rzecznikiem Praw Ucznia została pani Barbara Araszkiewicz.

Gratulujemy!

3.10.2016 r.

Otrzęsiny! W poniedziałek odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie rywalizowani w wielu konkursach. Mamy nadzieję, że tak otrzęsnięci uczniowie są przygotowani do życia w gimnazjalnej społeczności.

14.10.2016 r.

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkiego najlepszego drodzy uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz sympatycy naszego gimnazjum! To dzień Waszego święta!  Z tej okazi w naszej szkole odbyła sie akademia zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Temat przewodni to "Olimpiada Nauczycieli". Wylosowani przedstawiciele spośród Grona Pedagogicznego, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości wzięli udział w różnych konkurencjach, niekoniecznie sportowych. Na zwycięzców czekały madale. Śmiechom nie było końca.

26.10.2016 r

Spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem

2.12.2016 r.

,,Z najmniejszej gminy w Polsce w Wielki Świat" - spotkanie z Ludwiką Cichecką - modelką, Miss Publiczności w wyborach Miss Polonia 2016

7.12.2016 r.

Obchody Praw Człowieka - sporkanie z repreztantką Straży Granicznej - prawa człowieka, prawa uchodźcy

11.12.2016 r.

Zorganizowaliśmy wspólnie z Gminą Jejkowice -  Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie oprócz występów artystycznych uczniów naszych jejkowickich szkół, można było zakupić świateczne ozdoby, potrawy czy opłatki. W naszej kawiarence kusiły zapachem domowe wypieki, z kącika dla dzieci słychać było radosne okrzyki przy współnym tworzeniu łańcucha choinkowego

12.12.2016 r.

Zorganizowaliśmy IV Spotkanie Seniorów Gminy Jejkowice.

Spotkanie uświetniły swoim występem dzieci ze Szkoły Podstawowej oraz młodzież z Gimnazjum. Był też czas na rozmowy, wspomnienia oraz wspólną biesiadę i śpiew przy dźwiękach gitary.

13.12.2016 r.

We wtorek odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Adamie Mickiewiczu pod hasłem "Adam Mickiewicz - patronem naszej szkoły". W konkursie wzięły udział trzyosobowe grupy, które reprezentowały każdą z klas.

Po zacietej walce wyłonili się zwycięzcy:

1. W konkursie drużynowym:

- I miejsce - klasa II B

- II miejsce - klasa II C

- III miejsce - klasa III B

2. W konkursie indywidualnym:

- I miejsce - Emilia Węgrzyk z klasy III A

- II miejsce - Martyna Berger z klasy II B

- III miejsce - Aleksander Kasperzec z klasy III B

Gratulujemy!

25.03.2017

Zorganizowaliśmy akcję "Biegnij dla Moniki" - była to akcja charytatywna dla naszej absolwentki Moniki Kus chorej na mukowiskydozę.

2.04.2017 r.

Wraz z Gminą Jejkowice współorganizowaliśmy Jarmark Wielkanocny.

21.04.2017 r.

Wraz ze Szkołą Podstawową w Jejkowicach zorganizowaliśmy Dni Otwarte dla uczniów klas szóstych.

22.04.2017r.

Wraz z Gminą Jejkowice organizowaliśmy Miedzynarodowy Historyczny Nordic Walking - jak zwykle frekwencja dopisała